Room Type: Ložnice

Denní světlo přináší zdraví

Kvalitní střešní okna představují dlouhodobou investici do vašeho domova. Proč? Protože do vaší domácnosti mohou přivádět dvakrát tolik denního světla než svislá okna. A dostatek denního světla zvyšuje dojem prostornosti, takže váš domov bude vypadat větší, teplejší a útulnější.

Proč udržitelné bydlení?

Protože domov máme jen jeden a musíme jej chránit. Jinak řečeno, je to naše přirozenost. Při výrobě střešních oken myslíme i na dlouhou životnost výrobků s cílem vytvářet lepší a zdravější vnitřní prostory. Střešní okna VELUX jsou konstruována tak, aby vydržela a aby se snadno udržovala, měnila a opravovala. 

ThermoTechnology

Věděli jste, že se střešní okno díky tomuto inovativnímu izolačnímu systému ThermoTechnology® stane silným štítem, který chrání před větrem a nepříznivými povětrnostními podmínkami a udrží teplo uvnitř? Smyslem tohoto systému je propůjčit každému střešnímu oknu mimořádnou energetickou účinnost a snížit vaše náklady na vytápění.

Správná orientace střešního okna

Máte podkroví a chcete využívat denní světlo na maximum. Nejdřív ze všeho byste měli vědět, že střešní okna VELUX by měla zabírat plochu, která odpovídá 15–20 % podlahové plochy místnosti. Nesmírně důležité je i umístění střešního okna. Se střešními okny umístěnými na výhod získáte jasné světlo v ranních hodinách, zatímco střešní okna umístěná na západ vás […]

Vnitřní i venkovní – obě jsou důležité

Toužíte po co největším pohodlí za dobrou cenu? Řešení je přímo tady! S kombinovanými balíčky rolet můžete regulovat množství denního světla a ochránit svůj domov před nadměrným horkem. Ano, důležité jsou jak vnitřní, tak venkovní rolety! Můžete si vybrat takovou kombinaci, která vám bude nejlépe vyhovovat, a využít přitom naše slevy.

Vše, jen ne obyčejná

S kombinovanou roletou VELUX můžete v ložnici snadno regulovat nebo zcela zablokovat příchozí světlo, a vychutnat si tak kvalitní spánek. Roleta 2v1 je skvělým doplňkem střešního okna a ideálním řešením do ložnice nebo obývacího pokoje. Máte na výběr z široké nabídky moderních i klasických barevných provedení.

ZQQX-QSLU-MVGN

VHW-2PNH-2P7M-7U4P

VAH-WXWZ-3DXT-TGXU

VAH-KXEW-3R4R-RR7L

VAH-KNGP-PKUW-S72P

VAH-HXSV-W3WP-FMNW

U34P-XZFL-TDPX

SCO-YXTM-QYKV-3LUY

RVAP-RTRU-2ZLX

R2LR-XE9L-XV9V

QYTR-UXG6-OYVU

QQYH-QRVY-AAGK

PGTQ-YPYW-4WOP

OZ26-Y3NP-GX7Z

IDE-VXQW-4QZT-KPXU