Room Type: Kuchyň

Méně umělého osvětlení

Potřebu umělého osvětlení můžete snížit tím, že do svého domova vpustíte více přirozeného světla. Máme pro vás jeden prostý tip: Umístěte nad kuchyňskou linku nebo jídelní stůl jedno nebo více střešních oken, a snižte tak potřebu umělého osvětlení. Tento krok je pozitivní pro životní prostředí a navíc vám pomůže ušetřit peníze.

Vaše nová kuchyně

Pokud chcete mít prosvětlenou kuchyň nebo jinou místnost se sklonem střechy 0° až 15°, ideální volbou jsou pro vás světlíky do plochých střech VELUX. Mezi jejich výhody patří horní část s bezrámovým zaobleným nebo plochým zasklením, jedinečná konstrukce světlíku a dvě varianty v provedení dvojskla a trojskla pro vynikající energetickou účinnost.

Zamilujte se do své nové kuchyně

Pokud chcete mít prosvětlenou kuchyň nebo jinou místnost se sklonem střechy 0° až 15°, ideální volbou jsou pro vás světlíky do plochých střech VELUX. Mezi výhody, které stojí za zmínku, patří horní část s bezrámovým zaobleným zasklením, jedinečná konstrukce světlíku s úzkým rámem a neviditelným křídlem a dvě varianty v provedení dvojskla a trojskla pro vynikající energetickou účinnost a redukci zvuku. 

Střešní okno se spodním ovládáním

Při výšce nadezdívky mezi 130 a 150 cm doporučujeme zvolit střešní okno se spodním ovládáním. Elegantní klika ve spodní části tohoto střešního okna vám umožní jeho snadné otevírání a zavírání. Rolety a venkovní rolety můžete ovládat dálkovým ovladačem.

Co je to ventilační klapka?

Denní světlo je nezbytné stejně jako čerstvý vzduch. Jedním z jedinečných prvků střešního okna VELUX je ventilační klapka. Díky ní dovnitř proudí čerstvý vzduch, i když nejste doma a okno je zavřené.

Nadčasový vzhled

Pokud své koupelně nebo kuchyni chcete dodat nadčasový vzhled, se žaluziemi získáte plnou kontrolu nad denním světlem, ať už chcete ztlumit jeho intenzitu, nebo změnit úhel jeho dopadu dovnitř. Žaluzie jsou vyrobeny z hliníkových lamel odolných proti vlhkosti a vyznačují se jedinečným designem bez nevzhledných šňůr. Úhel dopadajícího světla nebo míru soukromí upravíte natočením lamel […]

Ochrana před komáry

Ať už prší, nebo je slunečno, hmyz nepronikne dovnitř a vy nepřijdete o krásný výhled ani o čerstvý vzduch. Síť proti hmyzu VELUX zajistí 100% ochranu proti hmyzu. Vedle této hlavní výhody je dobré vědět, že se síť proti hmyzu montuje na ostění nebo stěnu, takže střešní okno můžete dál ovládat jako obvykle. Pokud ji […]

X7QL-PQES-HKXR

WDX7-H9KY-MS6U

VAH-WF6P-PYUW-TDET

VAH-U2U6-QUGT-OZFN

URTW-RXXX-LZRN

TZOU-SDT9-ZEV9

SVPX-VRUX-PXWG

SCO-WNRG-4OT4-QXX4

SCO-RETX-DMXT-RD7U

S2TY-FALD-FZKA

QPHR-STLX-UH39

QEV3-R2FQ-PRWP

Q9MR-HW9P-UVWQ

Q6TO-YX97-4ODX